Специалист Складова Администрация
Warehouse Administrative Specialist

  • Пирдоп
  • Срочен
  • Пълен работен ден

Представяне

Искаш да си част от компания с мисия? Аурубис е водещ международен производител на метали и една от най-големите рециклиращи мед компании в света. Нашите метали са в основата на зеления преход, дигитализацията и технологиите на бъдещето. Ние сме стабилни и същевременно не спираме да се развиваме. Ние сме практични, но и високотехнологични. Ние сме изключително опитни в това, което правим и отговорни към околната среда и обществото. Това е, което всеки ден вдъхновява нашите 6900 служители към върхови постижения. Присъедини се към нашия екип и се превърни в един от най-ценните ни елементи.

За екипа на Направление Доставки, търсим да назначим

Отговорности:

  • Приема пристигащи стоки, извършва физически контрол и заскладяване в SAP на доставяните стоки
  • Подрежда артикули в склада на определените за тях места
  • Съхранява документация, свързана с доставка на материали
  • Поддържа връзка с вътрешните клиенти, с оглед осигуряване на проверка на качеството на доставяните артикули
  • Извършва преброяване на наличните артикули и участва в годишната инвентаризация в Складово стопанство
  • Проследяване на количествата и параметрите на планиране на складовите материали

Изисквания:

  • Завършено средно образованиe
  • Опит на подобна позиция в складова база ще се счита за предимство
  • Добри компютърни умения с Мicrosoft Office Package
  • Работа със SAP системата ще се счита за предимство
  • Много добри комуникационни умения и способност за работа в екип
  • Шофьорска книжка категория В
  • Възможност за полагане на домашно дежурство съгласно предварително изготвен график
  • Отговорност, лоялност и експедитивност

Ние ви предлагаме:

  • Срочен трудов договор до 30.09.2026г.
  • Перспективна и отговорна работа в една от най-големите компании в страната, част от международна група - лидер в своята сфера на дейност
  • Високи работни стандарти, атрактивно възнаграждение и социални придобивки
  • Възможности за личностно и професионално развитие.

Как да кандидатствате?

За да кандидатствате по обявата, моля натиснете бутона "Кандидатствай" по-долу и подайте своята кандидатура онлайн като приложите автобиография, диплома за завършено образование и квалификационни документи, не по-късно от 20.10.2024г.

Можете да откриете правилата, които спазваме, при обработка на лични данни на кандидати за работа, на следния адрес: https://www.aurubis.com/bulgaria/responsibility/gdpr

Какво стои зад Аурубис? Вижте тук!

Аурубис е работодател, който осигурява равни възможности за всички кандидати. Решенията относно назначаването на нови служители се вземат независимо от националния или етнически произход, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност или изразяване, възраст, наличието на увреждане или други характеристики, като се спазват законовите изисквания.