Младши оператор Обогатителна фабрика

  • Пирдоп
  • Срочен
  • Пълен работен ден

Представяне

Искаш да си част от компания с мисия? Аурубис е водещ международен производител на метали и една от най-големите рециклиращи мед компании в света. Нашите метали са в основата на зеления преход, дигитализацията и технологиите на бъдещето. Ние сме стабилни и същевременно не спираме да се развиваме. Ние сме практични, но и високотехнологични. Ние сме изключително опитни в това, което правим и отговорни към околната среда и обществото. Това е, което всеки ден вдъхновява нашите 7200 служители към върхови постижения. Присъедини се към нашия екип и се превърни в един от най-ценните ни елементи.

За екипа на Направление Обогатителна фабрика, търсим да назначим

Отговорности:

  • Участваш в процеса по охлаждане и кристализация на шлаките, както и в последващото им трошене за получаване на меден концентрат;
  • Следиш за нормалното функциониране на цикъла на оборотното водоснабдяване и експлоатацията на депата за съхранение на фаялит;
  • Взимаш участие в процеса по отделяне на течната фаза от твърдите частици на технологичния меден концентрат и филтруване на крайния отпадък от флотация;
  • Посещаваш Център за професионално обучение за придобиване на теоретична подготовка и получаване на допълнителна квалификация;
  • Прилагаш в работата си своите теоретични и практически познания.

Изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Готовност за посещаване на Център за професионално обучение;
  • Желание за придобиване на нови знания и умения;
  • Инициативност и нагласа за работа в екип;
  • Работата е на смени, което предполага кандидатите да са местни или склонни да се релокират в района на компанията.

Ние ви предлагаме:

  • Работа на срочен трудов договор в началото, а след успешно представяне по време на програмата, преминаване към постоянен трудов договор;
  • Възможности за професионално развитие чрез нашата подкрепа;
  • Екипна и позитивна работна атмосфера;
  • Атрактивно възнаграждение и богат пакет от социални придобивки;
  • Стабилност, високи работни стандарти и споделяне на знания и опит на международно ниво.

Как да кандидатствате?

За да кандидатстваш по обявата, моля натисни бутона "Кандидатствай" по-долу и подай своята кандидатура онлайн като приложиш автобиография, диплома за завършено образование и квалификационни документи, не по-късно от 31.07.2024г.

Можеш да откриеш правилата, които спазваме, при обработка на лични данни на кандидати за работа, на следния адрес: https://www.aurubis.com/bulgaria/responsibility/gdpr

Какво стои зад Аурубис? Вижте тук!

Аурубис е работодател, който осигурява равни възможности за всички кандидати. Решенията относно назначаването на нови служители се вземат независимо от националния или етнически произход, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност или изразяване, възраст, наличието на увреждане или други характеристики, като се спазват законовите изисквания.