Младши монтьор електрооборудване, електронна техника и пневматика

  • Pirdop
  • befristet
  • Vollzeit

За екипа на Направление Поддръжка, търсим да назначим

Ihre Aufgaben

  • Заедно с ментор извършваш превантивна поддръжка, планови и аварийни ремонти на електрическите уредби и съоръжения;
  • Участваш в анализирането на повреди на оборудването и предлагаш решения за тяхното отстраняване;
  • Подпомагаш инсталирането на машините и оборудването и тестовите им изпитания;
  • Посещаваш Център за професионално обучение за придобиване на теоретична подготовка и получаване на допълнителна квалификация;
  • Прилагаш в работата си своите теоретични и практически познания.

Ihr Profil

  • Завършено средно образование;
  • Готовност за посещаване на Център за професионално обучение;
  • Желание за придобиване на нови знания и умения;
  • Инициативност и нагласа за работа в екип;
  • Аналитичност и умение за бърза реакция при аварийни ситуации.

Wir bieten

  • Работа на срочен трудов договор в началото, а след успешно представяне по време на програмата, преминаване към постоянен трудов договор;
  • Възможности за професионално развитие чрез нашата подкрепа;
  • Екипна и позитивна работна атмосфера;
  • Атрактивно възнаграждение и богат пакет от социални придобивки;
  • Стабилност, високи работни стандарти и споделяне на знания и опит на международно ниво.

Interesse?

За да кандидатстваш по обявата, моля натисни бутона "Кандидатствай" по-долу и подай своята кандидатура онлайн като приложиш автобиография, диплома за завършено образование и квалификационни документи, не по-късно от 31.07.2024г.

Можеш да откриеш правилата, които спазваме, при обработка на лични данни на кандидати за работа, на следния адрес: https://www.aurubis.com/bulgaria/responsibility/gdpr

Wofür steht Aurubis? Schauen Sie hier!

Aurubis ist ein Arbeitgeber, der für Vielfalt und Chancengleichheit steht. Beschäftigungsentscheidungen werden unabhängig von nationaler oder ethnischer Herkunft, Religion und Weltanschauung, Geschlecht und geschlechtlicher Identität, sexueller Orientierung, Alter, geistiger und körperlicher Beeinträchtigung und sozialer Herkunft oder anderen gesetzlich geschützten Merkmalen eines Menschen getroffen.

Women4Metals-Logo